Help - Search - Members - Calendar
Full Version: rozm?wki polsko-polskie
Josie Maran World - Forums > Discussions > International discussions
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Genw
QUOTE(yaqoob @ Mar 10 2006, 08:47 PM)
nagrales z polskim lektorem takk?
*

Właśnie tak. Poza tym nagrywam jeszcze raz to samo 25 o 20:00 bez lektora polskiego specjalnie dla moich przyjaci?ł z Francji. p.gif Też na to czekają. smile.gif

A co do formy przesłania filmu to dam wam znać na dniach.
drumka
heja powracam na forum ktos mnie jeszcze kojarzy>>
jak ktos chce jakies blendy albo tapetki to dajcie znac do usług
Genw
Pewnie że cię kojarze. Zrobiłas mi przecież piękną sygnaturke swego czasu, a tego nie zapomnę. wink.gif Co się z tobą działo przez tak długi czas??
drumka
szkola szkola i jeszcze raz szkola smile.gif
Antek
ja mam dobrą, a nawet zaryzykowałbym stwierdzenie iż bardzo dobrą pamięć do os?b smile.gif także Cię nie zapomniałem p.gif
hmmm... do os?b, twarzy to może i mam dobrą ale do innych spraw to już tak r?żnie bywa :/ ale w każdym bądź razie zdaje mi się że kiedyś do Ciebie napisałem maila w sprawie tapetki, no nic, może przypomne sobie o co dokładniej mi chodziło smile.gif
Pozdrawiam.
FilipR79
HEJ, Polacy, zglaszac sie wszyscy pokazmy ilu nas jest!
Pozdrawiam
Filip
yaqoob
ja jestem, ale widze ze cos niewielu nas, mam nadzieje z Genw i Antek znajda sie jakos niedlugo smile.gif
Genw
Witam wszystkich po długiej przerwie. Dobrze widzieć starych znajomych D.gif. Czekamy na innych.
Mac Risto
Heh jak miło że forum znowu działa smile.gif biggthumpup.gif wavey.gif
Jakże się ucieszyłem gdy dostałem maila z Josie Maran World Forums D.gif Inaczej nigdy nie dowiedziałbym się o reaktywacji D.gif Pamiętam jeszcze jak stare forum zostało zlikwidowane... tak nagle, bez ostrzeżenia (chyba że coś było o tym wspomniane na angielskich postach :] ) Wqurzyłem się, przez kilka tygodni szukałem was w necie ale kicha. W googlach jeszcze można było wyszukać ale stronka nie istniała... Potem nie miałem złudzeń że to koniec wielkiego forum o Josie...

A tu wielki come back po roku. Jestem naprawdę szczęśliwy D.gif Genw jak tam z filmem :]

Musimy ostro dyskutować by przegonić francuz體 wink.gif
yaqoob
Heeelu:)

u mnie bylo dokladnie tak samo, z dnia na dzien stronka zniknela, bez zadnych ostrzezen, tez probowalem szukac czegos w necie, tzn gdzie reszta ekipy mogla sie przeniesc, ale bez skutku - o co w koncu chodzilo? brak kasy i czasu na prowadzene ze strony J_A?... fajnie ze ktos (Shiyan) tak sie zaangazowal i reaktywowal forum i zrobil caly portal o Josie..

echhh, kupa czasu minela.. ponad rok rzeczywiscie
Genw
Panowie zapodajcie jakieś foty jak teraz wyglądacie. Upłynęło troche wody od ostatniego razu :tongue.gif

Jutro wrzucę swoją aktualną bo właśnie idę do wyra (5:30 pobudka do pracy).

A propo filmu to mam go cały czas. Jak m骻łbym wyrzucić coś takiego. smile.gif
yaqoob
to moje dosc aktualne zdjecie na avatarze smile.gif (hehh, z dobrej imprezy smile.gif
Young
kopeeee lat ;]
w końcu po roku forum wr骳iło, dobrze że w mailu m骿 login był zapisany bo bym nie wiedział jak się zalogować , hehe xD a już myślałem, że to koniec forum, że już nie wr骳i - jak miło jestem zaskoczony ;]

pozdro

PS. Genw, to czekamy na film smile.gif
FilipR79
Hej
Sytuacja IV RP zmusiła mnie do emigracji obecnie mieszkam w Islandii (bliżej Josie smile.gif ) Nadal jestem wielkim Josie maniakiem kupuje wszystko z ebaya co zwiazane z Aniolem i sprzedalbym dusze diablu by spedzic dzien z Josie no ale tak postapila by wiekszosc z nas no ale coz...
Pozdrawiam
Wasz Filip
PS Forum dlugo nie istanilo wiec jakby ktos nie wiedzial do polecam do obejrzenia teledysk Truman - Morning Light - wiadomo z Kim smile.gif
bobg
Prosze, tak rozumiem male po Polski.
Moje zona byla polkon. I still have my Solidarnosc pin, also the Madonna pin from Tschenstochva.
Also a good friend of mine lives in Poland.

vote for Josie in the Battle of the Babes in Yahoo.com.

Please visit the BotB-Forum in josiemaran-world and groups.yahoo.com for further details.

Dzienkuje bardzo wavey.gif
FilipR79
Drodzy Przyjaciele z najlepszego forum na swiecie
Wesolych Swiat oraz Szczesliwego Nowego Roku.
Spelnienia marzen najskrytszych.
Bzdet
Witam wszystkich polak贸w!! Co taka cisza na forum? A tak si臋 cieszy艂em 偶e nie jestem jedynym fanem Josie Maran a tu wielki zast贸j na forum ;( Odezwijcie si臋 co艣. Pozdrawiam wszystkich.
FilipR79
Jaki zastoj? Josie ma wielu fanow.
Bzdet
Oooo jednak nie taki wielki zast贸j wink.gif My艣la艂em 偶e po roku czasu nikt si臋 nie odezwie a tu mi艂e zaskoczenie.
FilipR79
QUOTE (Bzdet @ Aug 8 2008, 06:44 PM) *
Oooo jednak nie taki wielki zast贸j wink.gif My艣la艂em 偶e po roku czasu nikt si臋 nie odezwie a tu mi艂e zaskoczenie.

Nie boj zaby. Ja najwierniejszy fan jestem wiec glowa do gory. Ale milo ze ktos nowy sie odezwal Witam w klubie Josie maniakow.
Bzdet
Ja r贸wnie偶 wielki fan Josie wink.gif Mo偶na wiedzie膰 w jakich okoliczno艣ciach pierwszy raz j膮 zobaczy艂e艣 ( w sensie medi贸w ) ? wink.gif Bo jestem bardzo ciekawy jak ludzie j膮 "poznaj膮". I szczerze bardzo ma艂o os贸b z Polski j膮 kojarzy niestety frown.gif
FilipR79
Jakies 10 lat temu w teledysku Backstreet Boys
Bzdet
Jejku taki kawa艂 czasu wink.gif Ja dopiero jaki艣 rok temu zobaczy艂em j膮 szukaj膮c motyw贸w na telefon. Wcze艣niej tak偶e widzia艂em j膮 w need for speed most wanted ale jako艣 si臋 nie zainteresowa艂em ni膮... M贸g艂by艣 poda膰 tytu艂 tej piosenki? Ch臋tnie obejrz臋 na youtubie.
FilipR79
Oj widze ze "swiezak" jestes smile.gif

Piosenka to:
Everybody - Backstreet boys

Pewnie tego zespolu nie kojarzysz ale dawno temu kiedy bylem mlody byl to bardzo popularny boys band. Non stop w vivie mtv itd. Trudno bylo Josie nie zauwazyc.
Bzdet
A nawet zesp贸艂 kojarz臋 wink.gif Pewnie przez moj膮 starsz膮 siostr臋. S艂ucha艂a ich piosenek praktycznie ca艂y czas. A Josie jest tam bardzo malutko... Ale Wiesz praktycznie si臋 nie zmieni艂a wink.gif Szkoda 偶e tak p贸藕no j膮 zobaczy艂em bo ju偶 troch臋 lat ma frown.gif Chcia艂bym si臋 wcze艣niej urodzi膰. Szcz臋艣ciarz z Ciebie 偶e tak d艂ugo ju偶 Jeste艣 jej fanem.
FilipR79
Bycie fanem Josie sporo kosztuje:

http://josiemaran-world.com/forums/index.php?showtopic=627

ale prawdziwym szczesciarzem to jest Ali (mezczyzna Josie) a z tego forum to najwiekszym szczesciarzem to jest Shiyan (tworca tej strony) ktory mial przyjemnosc poznac Josie. Poczytaj troche na tym forum o Josie i na innych stronach bedzie Ci latwiej "byc fanem Josie"
Bzdet
Wiele bym da艂 偶eby ten kostium mie膰 frown.gif Ty te偶 Jeste艣 wielkim szcz臋艣ciarzem, 偶e uda艂o Ci si臋 go zdoby膰 i wydaje mi si臋 偶e Jeste艣 baaardzo zagorza艂ym fanem Josie. Chyba wszystkie Twoje aukcje dotycz膮 przedmiot贸w z nasz膮 ulubion膮 modelk膮 wink.gif Ja nawet nie mam zdj臋cia Josie bo wszystko sprzedaj膮 na ebay.com a tam konta niestety nie posiadam. Staram si臋 czyta膰 niekt贸re tematy. Ale jedynie w po艂owie rozumiem bo angielskiego tak doskonale to nie potrafi臋. Pewnie mieszkasz za granic膮 bo tak 艣wietnie potrafisz m贸wi膰 po angielsku?
FilipR79
Posiadanie ubrania ktory Josie miala na sobie stanowi dla mnie wielkie wyroznienie. Prawie wszystkie dotycza przedmiotow z Jej udzialem. Mam wszystkie - oprocz jednego ( tego jednego nikt nie ma bo go nie wydali) filmy z Jej udzialem, mnostwo autografow, magazynow... Ale to kosztowne hobby bo za zdjecie z autografem trzeba zaplacic sporo. Na alegro kupisz Van Helsing czasem zdaza sie Czarna ksiazeczka ale rzadko. Jak cos mam przetlumaczyc to pisz mi prywatna wiadomosci postaram sie pomoc.
Bzdet
Dzi臋kuje za propozycj臋 wink.gif W Polsce niestety Josie jest bardzo ma艂o znana. Jeszcze nigdzie nie spotka艂em si臋 z jakimi艣 czasopismami, gad偶etami zwi膮zanymi z ni膮 albo osob膮, kt贸ra j膮 zna ( Nie licz膮c forum ). Jakbym mieszka艂 gdzie艣 zagranic膮 to pewnie tak samo zaopatrzy艂bym si臋 we wszystko co zwi膮zane z Josie. Postaram si臋 w najbli偶szym czasie zakupi膰 owe filmy bo dla niej warto wink.gif
FilipR79
Ja mieszkam w Polsce.....
Bzdet
Dzi臋kuje za linki wink.gif W najbli偶szym czasie postaram si臋 zaopatrzy膰 w owe filmy. Pewnie ogl膮da艂e艣 ju偶 film the confession? Orientujesz si臋 mo偶e gdzie mog臋 go ca艂ego obejrze膰? Bo na youtubie niby jest ale jaki艣 pomieszany. Kilka minut pocz膮tku, p贸藕niej 艣rodek itd... I nie za bardzo da si臋 go obejrze膰... Sorry za post贸j ale czasu nie by艂o frown.gif
yezkov
Witam po d艂u偶szej przerwie w odwiedzaniu forum.
Hmm... ja przesta艂em by膰 fanem Josie odk膮d pozna艂em my friend, kt贸ra wygl膮da o tak: http://big.photos.nasza-klasa.pl/5550008/1...82c933e3ce.jpeg
Ma szans臋 zrobi膰 niez艂膮 karier臋... p.gif

A Josie po raz pierwszy zobaczy艂em na jaki艣 tam stronkach o modzie i modelkach. Ju偶 dosy膰 dawno to by艂o...
FilipR79
QUOTE (lyzkov @ Aug 19 2008, 02:28 AM) *
ja przesta艂em by膰 fanem Josie

Kto przestal byc fanem Josie nigdy nim nie byl
yezkov
Heh, fanatykiem to rzeczywi艣cie nigdy nie by艂em. p.gif
Bzdet
Ooo witam nowego koleg臋 wink.gif lyzkov a ona jest Twoj膮 dziewczyn膮 czy jak膮艣 modelka jak Josie? Bo nie napisa艂e艣. Zdj臋cia wygl膮daj膮 jakby by艂a prawdziw膮 modelk膮 ale znowu mnie zgania z rytmu to 偶e napisa艂e艣 偶e to przyjaci贸艂ka wink.gif Ja w膮tpi臋 偶ebym kiedy艣 przesta艂 by膰 fanem Josie bo to m贸j idea艂 kobiety. Kr臋cone, br膮zowe loczki, 艣liczna twarz, figura itp to baaardzo rzadko spotykane u wsp贸艂czesnych dziewczyn a Josie w艂a艣nie taka jest.

Edit: Mo偶e nie dziewczyn a kobiet p.gif
yezkov
Heh, po prostu przyjaci贸艂ka, na dziewczyn臋 nie ma szans. p.gif Dopiero rozpoczyna przygod臋 z modelingiem.
A Josie, hmm... jest idea艂em pi臋kna, cho膰 jeszcze troch臋 i niestety b臋dziemy musieli m贸wi膰 "by艂a".
Co do wsp贸艂czesnych m艂odych modelek... nie rozumiem najnowszych trend贸w. Wystarczy 偶eby dziewczyna by艂a wysoka (1.8m), przera藕liwie chuda i mia艂a oryginalnie powykrzywiany ryjek z du偶ymi sowimi oczami i ju偶 jest dobr膮 modelk膮. Zupe艂nie tego nie rozumiem.
Bzdet
Eee mo偶e jak si臋 postarasz to co艣 z tego wyjdzie. Nie tylko przyjaci贸艂ka wink.gif A co do Josie to si臋 w pe艂ni zgadzam. Ma ju偶 troch臋 tych lat i szkoda 偶e j膮 tak p贸藕no spotka艂em... Chocia偶 z drugiej strony niekt贸re 艂adne ameryka艅skie gwiazdy dobrze si臋 trzymaj膮 nawet w wieku 40 lat wi臋c mo偶e z "nasz膮" Josie nie b臋dzie tak najgorzej. A jak nie to trzeba b臋dzie szuka膰 kolejnego idea艂u, kt贸ry jest identyczny jak Josie ( Chocia偶 to raczej niemo偶liwe ) smile.gif A co do modelek. Masz 100% racj臋... Jak dla mnie to ka偶da dziewczyna, kt贸ra nie ma nadwagi, jest wysoka i jako艣 si臋 prezentuje mo偶e zosta膰 modelk膮... Tylko po co robi膰 co艣 na si艂臋? Znale藕liby jakie艣 dziewczyny typu: Josie Maran, Eva Longoria, Penelope Cruz przynajmniej jest na co popatrze膰 a nie z niech臋ci膮 ogl膮da膰 pseudo modelki...
yezkov
No w艂a艣nie, wg obecnych kryteri贸w selekcjoner贸w pi臋kna Josie mia艂a by ma艂e szanse bo szukaj膮 takich co maj膮 175+ cm. Ok wysoka 艂adna dziewczyna potrafi zrobi膰 na mnie dobre wra偶enie ale to nie jest jedyne i najwa偶nejsze kryterium wg mnie.

Po za tym mam takie wra偶enie, 偶e te "nowe" modelki, w przeciwie艅stwie do "starej" dobrej gwardii wymienianej cho膰by w po艣cie powy偶ej s膮 odarte z kobieco艣ci (dodatkowo cz臋sto aplikuj膮 im jakie艣 dziwne makija偶e kt贸re cz臋sto to wra偶enie jeszcze bardziej pot臋guj膮). Nie maj膮 tego b艂ysku co np. Josie, kt贸ry wprawia w zachwyt tysi膮ce jej fan贸w.

Projektanci skupiaj膮 si臋 na tym by wygl膮d modelki (g艂贸wnie twarz) nie odci膮ga艂a uwagi od kreacji, no i chodz膮 po wybiegu takie dziwnie pomalowane, oryginalne dziubki w oryginalnych odwa偶nych strojach... p.gif

Troszk臋 tego nie rozumiem, ale no c贸偶... moda 偶膮dzi si臋 w艂asnymi prawami. p.gif
Bzdet
Ale malutka te偶 jest 艂adna. Ja tam nawet wol臋 takie co maj膮 165cm bo s膮 takie drobne wink.gif Tylko wtedy to ju偶 dziedzina mody si臋 ni膮 raczej nie zainteresuj臋... Wszystkie te wyfiokowane dziewczyny to takie gwiazdy jednego wieczoru wink.gif 呕eby tylko zaprezentowa艂y dane ubranie i koniec. Wi臋c trzeba te偶 szuka膰 swoich idea艂贸w w innych dziedzinach wink.gif Przyk艂adowo w aktorstwie, muzyce itd.
FilipR79
Drodzy Rodacy
Doczekalismy sie. Jutro tj. 15 listopada (sobota) o godzinie 20:15 na TVP1 zobaczymy film pt Van Helsing. Oczywiscie wiekszosc fanow ma ten filmik na dvd, jednak zapewne znajdzie sie grupa osob ktorzy nie maja. Zachecam do obejrzenia. TVP1 bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Pieniadze z abonamentow wreszcie przeznaczone na piekny cel.
Bzdet
Dzi臋ki wielkie za informacj臋 wink.gif Rzadko co ogl膮dam telewizj臋 i pewnie bym nie wiedzia艂 偶e Van helsing jest wy艣wietlany. W ko艅cu zobacz臋 Josie na Polskim ekranie smile.gif
FilipR79
Dzisiaj na TVP1 Aviator biggthumpup.gif
Bzdet
Filip w Aviatorze Josie wyst膮pi艂a tylko jako ta kelnerka? Bo niestety nie mia艂em czasu obejrze膰 ca艂ego filmu.
FilipR79
Tak
Bzdet
W艂a艣nie mnie ubieg艂e艣 wink.gif By艂em zdziwiony jak us艂ysza艂em 偶e o Josie napisali nawet na onecie. A tu mi艂a niespodzianka. Szkoda tylko 偶e tak rzadko o niej m贸wi膮.
FilipR79
Jak ktos ma problemy z angielskim to :
http://www.youtube.com/watch?v=XyLaudiOPmE
FilipR79
dzisiaj o 21.20 na TVP 1 VAN HELSING biggthumpup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.