Help - Search - Members - Calendar
Full Version: rozm?wki polsko-polskie
Josie Maran World - Forums > Discussions > International discussions
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Mac Risto
Ja dzisiaj przejrzałem chyba całe forum D.gif Pościągałem sobie mn?stwo r?żnych zdjęć, tapet itd. Jedno jest pewne - Josie jest piękna! D.gif Genw może powiesz mi od kiedy tak w przybliżeniu istnieje to forum? Jestem ciekaw. Jutro już koniec mojego dwutygodniowego lenistwa! .... Muszę sobie zafundować podw?jną dawkę oglądania Josie - przez 2 h D.gif ( o tragedii w Katowicach nie wspominam, w końcu każdy już wie co się stało... [*] )
Genw
Forum istnieje od 22 lutego 2005 roku. czyli od czasu kiedy jestem tu memberem i moderatorem. Uuuuuu sporo już wody upłynęło. smile.gif

A co do Katowic to świeczka dla ofiar. frown.gif [*]
Antek
[*]

oby więcej razy się nie wydarzyło coś podobnego...
yaqoob
QUOTE(Genw @ Jan 29 2006, 10:23 PM)
Forum istnieje od 22 lutego 2005 roku. czyli od czasu kiedy jestem tu memberem i moderatorem. Uuuuuu sporo już wody upłynęło.  smile.gif

A co do Katowic to świeczka dla ofiar.  frown.gif  [*]
*

nie inaczej, sporo czasu, ja w sumie tez jestem juz od dawna, bo jakos od marca

niestety zupelnie ominely mnie czasy tego calego Chilla-x, o ktorym tyle ludzi wspomina..
Genw
Na Chila-xie nie udzielałem się zbytnio chodź byłem tam swego czasu zarejestrowany. Na Josie Web mafia Forum byłem obserwatorem. Pamiętam gdy JWMF upadło przenieślismy się na Chilax a po upadku na Limax. Limax potem przekształcił się w Bellazon i tam mieliśmy sw?j dział Josie. POtem odezwał sie do mnie J_A z informacją że tworzy nowe forum tylko o Josie i zaprasza mnie jako veterana. I dalej już samo poszło. cool.gif
Mac Risto
Właśnie , istnieje obecnie jakieś inne r?wnie dobre forum o Josie? (najlepiej tak jak tutaj z odzielnym tematem dla polak?w ale to nie jest niezbędne) Tylko takie już z pewną "historią" . Aha i jeszcze jedno. Czy jest OFICJALNA strona poświęcona Josie Maran? Bo szukałem długo ale nie widziałem takiej hmm no powiedzmy ze profesjonalnej strony poświęconej tylko Josie (nie tylko z fotkami). W necie znajduję tylko jakieś pozostałości (adresy w tekstach o josie) o rzekomej stronce www.josie-maran.com ale nie mogę na nią wejść (chyba ona już nieistnieje) Jestem nowym fanem Josie więc jak możecie to trochę mi pom?cie. Pozdro.

PS. A tak przy okazji to niedługo bedzie rocznica forum! Organizujecie coś specjalnego??
Genw
W rzeczy samej wspomiana przez ciebie stronka nie istnieje już od paru lat. Była to najlepsze strona o Josie jaka kiedykolwiek istniała. Szkoda że admini nie chcieli kontynuować jej działania. frown.gif frown.gif frown.gif Stronka była po części oficjalna tzn kolesie mieli chyba kontakt z menedżerem Josie.

W necie juz chyba nie ma drugiej takiej stronki o Josie lub takiego forum jak nasze. Są jeszcze działy na WFT i był niedawno osobny na Bellazon ale jakieś 2 tygodnie temu ww zlikwidowali. mad.gif

A propo rocznicy nasze grono moderatorsko administrujące nie gadało jeszcze ze sobą więc jak na razie żadnych plan?w. Ale może coś będzie. smile.gif
Mac Risto
QUOTE(Genw @ Jan 30 2006, 10:46 PM)
A propo rocznicy nasze grono moderatorsko administrujące nie gadało jeszcze ze sobą więc jak na razie żadnych plan?w. Ale może coś będzie.  smile.gif
*

Czekam z niecierpliwością D.gif Szkoda ze już nie ma tamtej stronki... Dobrze ze chociaż jest Josie Freaks forum smile.gif Dziwne ze tak piękna osoba jak Josie nie ma dobrej strony o sobie... mellow.gif
Genw
Bo wszyscy fani kt?rzy ocaleli z innych wygasłych stronek i forum zebrali się tutaj i chyba nie ma niestety nikogo wśr?d nas na tyle zdolnego by stworzył dobrą stronkę. Ech...... na szczęście dobrze, że mamy forum. smile.gif
Josie_Addict
Seems there are lot of polish speaking people smile.gif that's cool even I don't understand a single word smile.gif
Genw
QUOTE(Josie_Addict @ Feb 2 2006, 07:14 AM)
Seems there are lot of polish speaking people smile.gif that's cool even I don't understand a single word smile.gif
*

I don't understand a single word in french so we're even. wink.gif
loefromparis
QUOTE(Genw @ Feb 2 2006, 12:58 PM)
I don't understand a single word in french so we're even.  wink.gif
*

No, you can understand a word: Tour Effeil, Paris, Champs Elys?es!!!! p.gif
D.gif laugh.gif
Genw
QUOTE(Patrick Zima @ Feb 2 2006, 04:45 PM)
No, you can understand a word: Tour Effeil, Paris, Champs Elys?es!!!! p.gif
D.gif  laugh.gif
*

Oh you got me. laugh.gif I also know the word "tres bien" wich I think means excelent or good job or something like that. p.gif

Patrick you know some words in polish??

A co do was panowie znacie jeszcze jakieś obce języki opr?cz angielskiego??
Ja osobiście opr?cz ww znam jeszcze niemiecki, troche ruskiego i uczę się na własną rękę potocznego amerykańskiego. cool.gif
Antek
ja generalnie częściowo (aczkolwiek coraz lepiej smile.gif ) znam angielski, ucze sie też niemieckiego (choć zbytnio mi on nie podchodzi, no ale c?ż, musze :/ ), i tak bardzo wybi?rczo ruski, czeski, hiszpański, francuski i odrobinke włoski cool.gif
Mac Risto
Czy ja wiem.... Polski to jedyny język w kt?rym czuję się dobrze D.gif. A opr?cz tego angielski i niemiecki, pr?bowałem też ruskiego ale zrezygnowałem.

Dobrze ze mamy to forum D.gif
(a szkoda ze jutro jest znow poniedziałek dry.gif )
Zbieracz Puszek
Ja ciągle uczę się angielskiego, a także niemieckiego. Angielski naprawdę lubię, robię błędy, ale ciągle staram się je eliminować i zdobywać doświadczenie wink.gif Co do niemieckiego, ech. Angielski słyszy się w filmach, grach i przez to rozumienie ze słuchu nie jest dla mnie problemem, a jeśli chodzi o niemiecki, to w moim przypadku jest to prawdziwa tragedia. Wprawdzie coś tam zrozumiem, coś napiszę, ale w przypadku angielskiego czuję się zdecydowanie pewniej.

Pozdrawiam!
Mac Risto
Wiem ze to może nie na temat ale.. chodzi mi o to jakiej przeglądarki intenetowej używacie na codzień. Bo ja nie mogę się zdecydować czy opera czy firefox... A propo język?w to faktycznie anglik jest prostszy o tyle ze jest językiem og?lno- światowym więc pełno jest go wszędzie jak okiem sięgnąć D.gif Z niemieckim trochę gorzej.. Ale szwabskiego nigdy nie lubiłem D.gif
Mac Risto
Fajna sygnatura genw D.gif Sam taką animację zrobiłeś?
Genw
Sygnaturke zrobił mi kumpel.

A co do przeglądarki to zawsze używałem IE. Kiedys kr?tki czas miałem Firefoxa ale wr?ciłem do starego Explorera. cool.gif
Zbieracz Puszek
Ja używam Opery, bo Opera jest po prostu... najlepsza wink.gif Strony szybko się wczytują, na pasku pokazuje z jaką szybkością włącza się stronka i pobierane są jej elementy. P?źniej taki trik, kt?ry pozwala na łatwe i przyjemne wrzucanie haseł. Kiedyś używałem Firefoxa, ale zrezygnowałem. IE też kiedyś używałem, ale nie było paneli... smile.gif
Genw
Używam IE z racji tego że jestem oldschoolowcem jak mnie niektorzy kumple nazywają bo jestem przywiązany do starych, dobrych rzeczy. No c?ż każdy lubi co dla niego najlepsze. cool.gif

A z innej beczki. Macie w domu jakieś zwierzaki (młodszego rodzeństwa nie liczymy). Ja osobiście mam dwa psy rasy Beagle a kiedys miałem świnkę morska.
Zbieracz Puszek
Taa, mam psa... tylko. Co do brata spalił dysk twardy i piszę teraz od kumpla. Mam nadzieję, że niebawem kupię nowy (gwarancji na stary już nie ma...).

Pozdrawiam.
Antek
ja mam dwa psy, w sumie to suki wink.gif rasowe to one raczej nie są ale zato są oryginalne p.gif szczekać i wyć to one lubieją :/ ale i tak je "kocham" smile.gif
poza psami mam jeszcze rybki w akwarium, wymieniać nie będe bo nie mam zbytnio ochoty i czasu.... ale koło 20 ryb se w nim pływa wink.gif
kiedyś miałem że tak rzekne zwierzyniec ale czasy sie zmieniły i pozostało to o czym wcześniej wspomniałem..
Pozdrawiam.
loefromparis
Firefox rocks!!!! p.gif p.gif p.gif And Opera too!!!

But IE makes me throw up!!! dry.gif

Pozdrawiam.
Loe the geek.

Ps: Fajna sygnatura genw! I'm jealous!!! smile.gif
Carsten
Cześć. cool.gif

Jak się masz? blink.gif D.gif p.gif
Mac Risto
Ja właśnie ostatnio się przerzuciłem z Firefoxa na Opere. Na razie jeszcze nie wiem czy mi to wyjdzie na dobre. Co do zwierząt to u mnie raczej kiepsko... mellow.gif . Obecnie nie mam żadnego zwierzaka (nawet rodzeństwa D.gif ) a kiedyś mialem rybki. Ot m?j zwierzyniec D.gif
Mac Risto
Czemu od pewnego czasu nikt nie pisze w tym temacie? Gdzie się wszyscy podziali??
Genw
Sam się na tym zastanawiam czemu nikt tu nie jest aktywny. Chodź jak znam życie na forum to czasem są tzw. ciche dni a nastepnie przebudzenie. Dalej dalej panowie, do roboty. wink.gif
Zbieracz Puszek
Witam.

Nareszcie, mam już nowy dysk. Są plusy, bo jest większy, ale z tamtego straciłem wszystko, a odzyskiwanie kosztuje 200zł, więc nawet o tym nie myślę wink.gif

Nie jestem na forum od początku istnienia tego tematu, więc się nie orientuję, czy było już pytanie dotyczące muzyki. No właśnie, czego słuchacie. ulubione zespoły, piosenki, albumy, wokaliści, a może macie profil na www.last.fm? Pochwalcie się wink.gif

Pozdrawiam.
Genw
Og?lnie słucham muzy kt?ra jest dobra. Moje gł?wne gatunki to (w kolejności) czarna muza, klubowa i pop. Ogolnie nie mam ulubionych wykonawc?w opr?cz Snoop Dogga ktoraego szanuje i kocham wszystkie jego utworki.
Antek
w innej sekcji był taki temat, ale że nie w tej to no c?ż
(z g?ry sory za "lekkie" rozpisanie p.gif
Ja już sam nie wiem czego słucham :| w zasadzie to chyba zależy od mojego aktualnego humoru :/ ale tak na codzień to słucham czegoś ala rock tyle że nieco "podrasowany" :> od jakiegoś czasu zaczełem nawet słuchać metalu itp. :| tyle tylko że mam pewne wymagania co do danej piosenki tzn np nie lubie słuchać piosenek, w kt?rych wokal jest typu "wrzeszcze do mikrofonu ile się da i zedżyj sobie na maksa gardło" :/ lubie spokojny chodź i czasem nieco uniesiony wokal, lubię bardzo natomiast r?żnego rodzaju metalowe riffy na gitarach (a właśnie w metalu tokowe występują bardzo gęsto smile.gif ), tym bardziej że sam gram na gitarce D.gif Są też takie piosenki, w kt?rych lubie tylko kr?tkie fragmenty :| tin. coś jak powiedzmy sol?wka na gitarze, ale jak się zaczyna już dalsza część to odpada :/
Zreszta dawniej (cgodź nie aż tak dawno temu) jak byłem nieco zdołowany życiem to puszczałem sobie jakąś klasyke, np OST'a z "Kompanii Braci", lub słuchałem wiele ballad jedna po drugiej.
Teraz jak mam doła (hmmm jednak zastanawiam się nad tym czy to co kiedyś było dołem nadal jest dołem czy już nie dołem a raczej wkur******m że tak to ujmę) to puszczam sobie właśnie coś mocniejszczego...
Z kolei mam też tak że jakoś przypadkiem usłyszę jakąś piosenke, kt?ra powiedzmy wpadnie mi w ucho to potrafie nawet słuchać jej w k?łko aż do znudznia i aż nie usłysze innej, kt?ra mi w ucho wpadnie, nawet często to się zdaża
Co do ulubionych płyty to powiem tak, nie było jeszcze płyty, kt?ra w całości (tzn wszyściutkie piosenki na niej) by mi się podobała, zawsze musi być chodź jedna piosenka, kt?ra jakoś mi nie odpowiada... jak dotąd to "rekordową" (właśnie tylko jedna piosenka mi się kompletnie nie podoba) jest płyta SlipKnoT'a - "Sublimanal verses" (mmmmmmm ach, ten Vermilion )
A co do kapel to hmmm podobnie jak z tymi kr?tkimi kawałkami piosenek, też mam tak że z niekt?rych kapel podoba mi się tylko kilka piosenek z ich dorobku... jednak p?ki co mam schize na punkcie SlipKnoTa... mają bardzo "fajny" i za razem oryginalny image scenowy, dają cholernie dobre koncerty.. (zero plejbeku i- i min. za to ich kocham ), grają co prawda "nieco" ostrzejszą muzyke ale z albumu na album jest ona coraz to bardziej "łagodna" i urozmaicona... a i jakie ballady mają na swoim koncie, po prosy the best (chociażby Vermilion pt. 2, po prostu cudo wśr?d ballad smile.gif )(swoją drogą też mnie nieco dziwi że takie zespoły, kt?re na codzień grają metal/heavy/trash i co tam jeszcze wymyślili że nagrywają ballady, kt?re są tak .... piękne... troszke dziwne wedle mnie :/ , hmmm opr?cz SlipKnoT'a to lubie jeszcze od czasu do czasu posłuchać System Of A Down, Linkin Park, Hunter'a (jedyna polska kapela (chociażby dlatego że częśiowo grają po angielsku ), kt?ra wpadła mi w ucho) i od niedawna Lacuna Coil (taki bardzo fajny Gothic Rock )
(jak widać to mam "troszku" rozrzucone upodobania co do muzki.. ale co zrobić, słucham tego co mi się podoba i tak już zostanie

PS 1. można samemu odzyskać chodź niekt?re dane, są specjale programy do tego, jak chcesz to mogę Ci podać kilka.. zawsze jest chodź cień szans na odzyskanie tego

PS 2. no to już na pewno sorki za rozpisanie p.gif

Pozdrawiam.
yezkov
Ja tam najpierw słuchałem SOADu potem Metalliki, teraz już naprawdę r?żnych rzeczy ale gł?wnie rock i metal. Też gram na gitarze. Co do balladek rzeczywiście niekt?re nie pasują do reszty piosenek w albumie. ;P
Ostatnio pasjonuję się starymi kawałkami i zespołami z lat '70 i '80 takimi jak np Pink Floyd, Deep Purple, Led Zeppelin... Miodzio... Wreszcie dojrzałem do tych utwor?w, kiedyś intrygowała mnie tylko adrenalina i duży wycisk jaki daje np SOAD, teraz jakoś generalnie łagodniejszych kawałk?w słucham. Ale to chyba tak to już jest. To przychodzi z wiekiem. p.gif
Young
EEEEj!!!!!, ludzie jak ktoś z was ma Cinemax, to po prostu musi D.gif zripować The Mallory Effect kt?re będzie leciało 9 marca o 4.35 na Cinemax. A p?źniej dajcie jakiegoś cynka do ściągnięcia smile.gif
Pzdr smile.gif

http://www.filmweb.pl/Film?id=120809
Antek
heh frown.gif jakbym miał Cinemaxa to bym z pewnością nagrał, a tak to można tylko liczyć na innych frown.gif ale kto wie, anuż ktoś zgra smile.gif ewentualnie można też na innych forach poprosić :>
Pozdrawiam.
yaqoob
d'n'b, house, hiphop, jazzzz smile.gif

nie mam niestety cinemax, jestem ta osoba, ktora moze cieszyc sie tylko 6 stacjami tv , buuuuu ;(
Antek
łoooo, to Ty masz aż (!) sześć program?w :| p.gif ja mam tylko 5 wink.gif
tzn no niby mam satelite (talerz po Cyfrze+ i jakiś zwykły dekoder) ale niestety nie łapie on żadnych kanał?w jak tylko TVN i jakieś Niemieckie (nawet VIVY nie złapał ham jeden) frown.gif
ale co zrobić... Swoją drogą napisałem prośbę o nagranie filmu na kilku forach ale zobaczymy czy coś to da wink.gif mam tylko nadzieję że tak :]
Pozdrawiam.
Genw
Panowie, dobre wieści. Właśnie przed chwilą zadzwoniłem do mojego operatora Cyfry+ i uaktywniłem Cinemax. Jutro w nocy podłączam laptopa starszego do dekodera by nagrać to o czym tu mowa w wersji cyfrowej na DVD. Możecie na mnie liczyć. Mogę, zrobię. Dla wszystkich fan?w Josie. cool.gif
Antek
Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać D.gif
Pozdrawiam.
Mac Risto
Genw robisz nam WIELKĄ przysługę D.gif Czekamy. Co do muzyki do ja słucham raczej rapu (amerykański) trochę HH i techno. Mam trochę inne od was upodobania muzyczne ale myślę ze na forum panuje TOLERANCJA! D.gif p.gif pozdro
Genw
http://www.cyfraplus.pl/cgi-bin/cyfra/ramo...ka%E6%20mallory

Tutaj mam info odnośnie filmu na Cyfrze+. Jak zaśpię dziś w nocy (kurna mam na 8:30 wykłady) to będe miał jeszcze dwie okazje w tym miesiący, ale postaram się was nie zawieść.
yaqoob
O tak! Wielki szacunek dla Genw'a! smile.gif Juz nie moge sie doczekac

trzebaby sie zastanowic, jak najlepiej potem przeslac ten filmik... bittorrent?
Zbieracz Puszek
Ktoś napisał jazz smile.gif Lubię jazz, opr?cz tego blues, ale moją prawdziwą miłością jest melodeath, szerzej znany jako melodyjny death metal. Og?lnie lubię kapele, kt?re dobrze grają - mają dobrą technikę. Lubię też mieszanki metalu z muzyką klasyczną. Świetnie to wychodzi. Do tego zespoły progresywne typu Opeth, Dream Theater. P?źniej jakiś dobry rap lub rapcore. Uwielbiam Cypress hill, szczeg?lnie album "Los Grandes Exitos En Espanol" - genialny jest smile.gif Najbliższa jest mi muzyka metalowa, ale staram się nie ograniczać i wyszukiwać zespoły, kt?re z ciężką muzą nie mają nic wsp?łnego.
Antek
Tolerancja jest, owszem D.gif
hmmm, co do przesłania filmu to może i siec torrentowa jest dobra, nie m?wie że nie, tylko że jakoś tak mi nie podchodzi wog?le ten cały Bitcomet, Azureuz i inne takie, chodź i tak wiem że to wszystko przez te głupie spadki transferu na neozdradzie (obojętnie co z torrenta ściągam to zawsze kilka/naście/dziesiąt/a nawet -set (!) mb jest źle ściągniętych frown.gif ) i dlatego wole z nich nie korzystać :/ najlepszym sposobem byłoby podzielenie filmu na archiwa i upchanie na megaupload, tudzież rapidshare. Jednak przy DVD (jak to @Genw zapowiedział) jest to raczej "anomalne" :/ przy 700mb ma to jeszcze sens ale już powyżej niestety nie frown.gif zbyt dużo czasu itp.
Ale oczywiście jak nam nadadzom tak skorzystamy smile.gif ważne że w końcu do nas film jakoś dotrze :]
Wierzymy w Ciebie @Genw smile.gif
PS. :| tak wog?le to pierwszą emisje w sumie "przegapiliśmy" :| bo już 10 marca :| ale dobrze że powtarzają ito o bardziej cywilizowanych godzinach smile.gif
Pozdrawiam.
Genw
Zarwałem nocke ale opłacioło się. Filmik mam już na notebooku wystarczy jeszcze go skompresować do rozmiaru DVD, wypalic i gotowe. Mallory Effect do kolekcji każdego Josie freaka. wink.gif
Zbieracz Puszek
Ja będę się starał ściągnąć z wszystkiego, bo muszę mieć ten film smile.gif Choć na pewno będzie problem ze ściąganiem z choćby torrenta, bo m?j administrator zablokował wszystkim z sieci programy typu P2P, żeby reszta chodziła szybciej, ale poproszę kogoś i na pewno ściągnie.

Genw, respect! smile.gif
Mac Risto
"Szacun ziom!" - jak by to powiedział m?j kumpel. Oczywiście dla Genwa. Gdybym miał cyfrę nie musiałbym korzystać z pomocy innych ale niestety mam tylko "zwykłą" kabl?wkę osiedlową. A 24 marca bym sobie pewnie obejrzał, bo jest bardzo wcześnie - 20.00. A tak to klapa. Dobrze ze są jeszcze na świecie porządne osoby jak Genw D.gif p.gif
yaqoob
Swietnie! Chyba moge powiedziec ze, wszyscy jestesmy baaaardzo wdzieczni

nagrales z polskim lektorem takk?
Zbieracz Puszek
QUOTE(Antek @ Feb 27 2006, 11:10 PM)
PS 1. można samemu odzyskać chodź niekt?re dane, są specjale programy do tego, jak chcesz to mogę Ci podać kilka.. zawsze jest chodź cień szans na odzyskanie tego

O proszę, dopiero teraz to zauważyłem smile.gif Bardzo chętnie, tylko ten dysk już po prostu nie działa, więc nie wiem, czy da się w jakiś spos?b coś z niego odzyskać. Jeśli jednak masz jakiś pomysł, bardzo chętnie wysłucham.

Co do tego wokalu, o kt?rym napisałeś. Mniemam, że chodziło Ci o growl. Dużo os?b nie lubi tego typu wokalu...

Pozdrawiam!
Antek
mmm Jeżeli nie działa to już inna historia wink.gif chociaż oczywiście zależy w jakim sęsie nie działa :> bo jeżeli np BIOS go wog?le nie wykrywa to raczej klapa frown.gif ale nie wiem, napisz może w jakim sęsie nie działa to się dalej pomyśli :] tylko myślę że lepiej żebyś napisał na gg, bo po co forum "zaśmiecać" :], m?j namber: 7930856
PS. kutwa, ja tu już miejsce na dysku na "Mallory effect" robiłem i mie neozdrade hamy przyblokowały frown.gif skandal!, ale w takim wypadku będe zmuszony lecieć po zdrapkę 2GB :>
Pozdrawiam.
Young
No, nareszcie mogłem wejśc na stronkę, coś mi nie chciało wcześniej.

Genw jesteś wielki D.gif .
Ja najchętniej chciałbym żeby wrzucić to na torrenta, bo emule za nic nie chce mi chodzić frown.gif
Jeszcze raz dzienks i czekamy Genw smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.