Josie Maran Josie Maran World Josie Maran pictures Josie Maran videos Josie Maran articles Josie Maran forums Josie Maran
Josie Maran World

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V  « < 10 11 12 13 >  
Reply to this topicStart new topic
> rozm?wki polsko-polskie, i nie tylko
Bzdet
post Aug 10 2008, 11:58 AM
Post #221

Josie fan
**

Group: Fans
Member No.: 7,168

Ja również wielki fan Josie wink.gif Można wiedzieć w jakich okolicznościach pierwszy raz ją zobaczyłeś ( w sensie mediów ) ? wink.gif Bo jestem bardzo ciekawy jak ludzie ją "poznają". I szczerze bardzo mało osób z Polski ją kojarzy niestety frown.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
FilipR79
post Aug 10 2008, 02:57 PM
Post #222

Josie worshipper

Group: *Worshippers*
Member No.: 240

Jakies 10 lat temu w teledysku Backstreet Boys

+Quote Post
Bzdet
post Aug 10 2008, 05:31 PM
Post #223

Josie fan
**

Jejku taki kawał czasu wink.gif Ja dopiero jakiś rok temu zobaczyłem ją szukając motywów na telefon. Wcześniej także widziałem ją w need for speed most wanted ale jakoś się nie zainteresowałem nią... Mógłbyś podać tytuł tej piosenki? Chętnie obejrzę na youtubie.

+Quote Post
FilipR79
post Aug 10 2008, 06:45 PM
Post #224

Josie worshipper

Oj widze ze "swiezak" jestes smile.gif

Piosenka to:
Everybody - Backstreet boys

Pewnie tego zespolu nie kojarzysz ale dawno temu kiedy bylem mlody byl to bardzo popularny boys band. Non stop w vivie mtv itd. Trudno bylo Josie nie zauwazyc.

+Quote Post
Bzdet
post Aug 10 2008, 07:20 PM
Post #225

Josie fan
**

A nawet zespół kojarzę wink.gif Pewnie przez moją starszą siostrę. Słuchała ich piosenek praktycznie cały czas. A Josie jest tam bardzo malutko... Ale Wiesz praktycznie się nie zmieniła wink.gif Szkoda że tak późno ją zobaczyłem bo już trochę lat ma frown.gif Chciałbym się wcześniej urodzić. Szczęściarz z Ciebie że tak długo już Jesteś jej fanem.

+Quote Post
FilipR79
post Aug 10 2008, 08:23 PM
Post #226

Josie worshipper

Bycie fanem Josie sporo kosztuje:

http://josiemaran-world.com/forums/index.php?showtopic=627

ale prawdziwym szczesciarzem to jest Ali (mezczyzna Josie) a z tego forum to najwiekszym szczesciarzem to jest Shiyan (tworca tej strony) ktory mial przyjemnosc poznac Josie. Poczytaj troche na tym forum o Josie i na innych stronach bedzie Ci latwiej "byc fanem Josie"

+Quote Post
Bzdet
post Aug 11 2008, 11:22 AM
Post #227

Josie fan
**

Wiele bym dał żeby ten kostium mieć frown.gif Ty też Jesteś wielkim szczęściarzem, że udało Ci się go zdobyć i wydaje mi się że Jesteś baaardzo zagorzałym fanem Josie. Chyba wszystkie Twoje aukcje dotyczą przedmiotów z naszą ulubioną modelką wink.gif Ja nawet nie mam zdjęcia Josie bo wszystko sprzedają na ebay.com a tam konta niestety nie posiadam. Staram się czytać niektóre tematy. Ale jedynie w połowie rozumiem bo angielskiego tak doskonale to nie potrafię. Pewnie mieszkasz za granicą bo tak świetnie potrafisz mówić po angielsku?

+Quote Post
FilipR79
post Aug 11 2008, 11:45 AM
Post #228

Josie worshipper

Posiadanie ubrania ktory Josie miala na sobie stanowi dla mnie wielkie wyroznienie. Prawie wszystkie dotycza przedmiotow z Jej udzialem. Mam wszystkie - oprocz jednego ( tego jednego nikt nie ma bo go nie wydali) filmy z Jej udzialem, mnostwo autografow, magazynow... Ale to kosztowne hobby bo za zdjecie z autografem trzeba zaplacic sporo. Na alegro kupisz Van Helsing czasem zdaza sie Czarna ksiazeczka ale rzadko. Jak cos mam przetlumaczyc to pisz mi prywatna wiadomosci postaram sie pomoc.

+Quote Post
Bzdet
post Aug 11 2008, 05:56 PM
Post #229

Josie fan
**

Dziękuje za propozycję wink.gif W Polsce niestety Josie jest bardzo mało znana. Jeszcze nigdzie nie spotkałem się z jakimiś czasopismami, gadżetami związanymi z nią albo osobą, która ją zna ( Nie licząc forum ). Jakbym mieszkał gdzieś zagranicą to pewnie tak samo zaopatrzyłbym się we wszystko co związane z Josie. Postaram się w najbliższym czasie zakupić owe filmy bo dla niej warto wink.gif

+Quote Post
FilipR79
post Aug 11 2008, 07:16 PM
Post #230

Josie worshipper

Ja mieszkam w Polsce.....

+Quote Post
FilipR79
post Aug 15 2008, 08:19 AM
Post #231

Josie worshipper

http://merlin.pl/Czarna-ksiazeczka_Nick-Hu...t/2,401633.html

http://merlin.pl/Van-Helsing-Kolekcja-Horr...t/2,539675.html

http://merlin.pl/Aviator_Martin-Scorsese/b...t/2,452521.html

Tutaj linki co przydaloby Ci sie zebys mial. Szczegolnie dwie pierwsze pozycje.

+Quote Post
Bzdet
post Aug 17 2008, 01:03 PM
Post #232

Josie fan
**

Dziękuje za linki wink.gif W najbliższym czasie postaram się zaopatrzyć w owe filmy. Pewnie oglądałeś już film the confession? Orientujesz się może gdzie mogę go całego obejrzeć? Bo na youtubie niby jest ale jakiś pomieszany. Kilka minut początku, później środek itd... I nie za bardzo da się go obejrzeć... Sorry za postój ale czasu nie było frown.gif

+Quote Post
yezkov
post Aug 19 2008, 01:28 AM
Post #233

Josie fan
**

From: Poland
Member No.: 274

Witam po dłuższej przerwie w odwiedzaniu forum.
Hmm... ja przestałem być fanem Josie odkąd poznałem my friend, która wygląda o tak: http://big.photos.nasza-klasa.pl/5550008/1...82c933e3ce.jpeg
Ma szansę zrobić niezłą karierę... p.gif

A Josie po raz pierwszy zobaczyłem na jakiś tam stronkach o modzie i modelkach. Już dosyć dawno to było...

+Quote Post
FilipR79
post Aug 19 2008, 10:07 AM
Post #234

Josie worshipper

QUOTE (lyzkov @ Aug 19 2008, 02:28 AM) *
ja przestałem być fanem Josie

Kto przestal byc fanem Josie nigdy nim nie byl

+Quote Post
yezkov
post Aug 19 2008, 10:22 AM
Post #235

Josie fan
**

Heh, fanatykiem to rzeczywiście nigdy nie byłem. p.gif

+Quote Post
Bzdet
post Aug 19 2008, 11:08 AM
Post #236

Josie fan
**

Ooo witam nowego kolegę wink.gif lyzkov a ona jest Twoją dziewczyną czy jakąś modelka jak Josie? Bo nie napisałeś. Zdjęcia wyglądają jakby była prawdziwą modelką ale znowu mnie zgania z rytmu to że napisałeś że to przyjaciółka wink.gif Ja wątpię żebym kiedyś przestał być fanem Josie bo to mój ideał kobiety. Kręcone, brązowe loczki, śliczna twarz, figura itp to baaardzo rzadko spotykane u współczesnych dziewczyn a Josie właśnie taka jest.

Edit: Może nie dziewczyn a kobiet p.gif

+Quote Post
yezkov
post Aug 19 2008, 11:06 PM
Post #237

Josie fan
**

Heh, po prostu przyjaciółka, na dziewczynę nie ma szans. p.gif Dopiero rozpoczyna przygodę z modelingiem.
A Josie, hmm... jest ideałem piękna, choć jeszcze trochę i niestety będziemy musieli mówić "była".
Co do współczesnych młodych modelek... nie rozumiem najnowszych trendów. Wystarczy żeby dziewczyna była wysoka (1.8m), przeraźliwie chuda i miała oryginalnie powykrzywiany ryjek z dużymi sowimi oczami i już jest dobrą modelką. Zupełnie tego nie rozumiem.

+Quote Post
Bzdet
post Aug 20 2008, 09:25 AM
Post #238

Josie fan
**

Eee może jak się postarasz to coś z tego wyjdzie. Nie tylko przyjaciółka wink.gif A co do Josie to się w pełni zgadzam. Ma już trochę tych lat i szkoda że ją tak późno spotkałem... Chociaż z drugiej strony niektóre ładne amerykańskie gwiazdy dobrze się trzymają nawet w wieku 40 lat więc może z "naszą" Josie nie będzie tak najgorzej. A jak nie to trzeba będzie szukać kolejnego ideału, który jest identyczny jak Josie ( Chociaż to raczej niemożliwe ) smile.gif A co do modelek. Masz 100% rację... Jak dla mnie to każda dziewczyna, która nie ma nadwagi, jest wysoka i jakoś się prezentuje może zostać modelką... Tylko po co robić coś na siłę? Znaleźliby jakieś dziewczyny typu: Josie Maran, Eva Longoria, Penelope Cruz przynajmniej jest na co popatrzeć a nie z niechęcią oglądać pseudo modelki...

+Quote Post
yezkov
post Aug 20 2008, 10:58 AM
Post #239

Josie fan
**

No właśnie, wg obecnych kryteriów selekcjonerów piękna Josie miała by małe szanse bo szukają takich co mają 175+ cm. Ok wysoka ładna dziewczyna potrafi zrobić na mnie dobre wrażenie ale to nie jest jedyne i najważnejsze kryterium wg mnie.

Po za tym mam takie wrażenie, że te "nowe" modelki, w przeciwieństwie do "starej" dobrej gwardii wymienianej choćby w poście powyżej są odarte z kobiecości (dodatkowo często aplikują im jakieś dziwne makijaże które często to wrażenie jeszcze bardziej potęgują). Nie mają tego błysku co np. Josie, który wprawia w zachwyt tysiące jej fanów.

Projektanci skupiają się na tym by wygląd modelki (głównie twarz) nie odciągała uwagi od kreacji, no i chodzą po wybiegu takie dziwnie pomalowane, oryginalne dziubki w oryginalnych odważnych strojach... p.gif

Troszkę tego nie rozumiem, ale no cóż... moda żądzi się własnymi prawami. p.gif

+Quote Post
Bzdet
post Aug 20 2008, 08:22 PM
Post #240

Josie fan
**

Ale malutka też jest ładna. Ja tam nawet wolę takie co mają 165cm bo są takie drobne wink.gif Tylko wtedy to już dziedzina mody się nią raczej nie zainteresuję... Wszystkie te wyfiokowane dziewczyny to takie gwiazdy jednego wieczoru wink.gif Żeby tylko zaprezentowały dane ubranie i koniec. Więc trzeba też szukać swoich ideałów w innych dziedzinach wink.gif Przykładowo w aktorstwie, muzyce itd.

+Quote Post

13 Pages V  « < 10 11 12 13 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 19th September 2019 - 05:45 PM
page views since January 10, 2007   AddThis Social Bookmark Button
Josie Maran World